Elazığ Paketleme Hizmeti

paketleme-hizmeti-nakliyat

Elazığ Paketleme Hizmeti

Elazığ Paketleme Hizmeti  yöntemi taşımacılığın kırılım noktalarındandır.Eşyanın niteliğine uygun olmayan,yanlış yöntemlerle gerçekleşen bir paketlemenin sonucu
geniş ölçüde maddi ve manevi kayıplara yol açar. Bu kayıpları yaşamamanız için ,kırılacaklar,giysiler,biblolar,mobilyalar v.b eşyalarınızın her biri türüne uygun paketlemelerle ambalajlanır.

Elazığ Paketleme Hizmeti

Elazığ Paketleme Hizmeti

Bu ambalajlardan başlıcları;battaniye,karton koli,çeşitli ebatlarda silindir koli,şişme patpat,streç,vakumlu torba ,hijyenik ip,giysi dolabı vs.
*Kırılacaklar,biblolar,kristal ve cam eşyalar;Hassas eşyalarınız özel imal edilmiş patpatlara hava almayacak şekilde sarmalanır.Bu yöntemle kırılması,
çizilmesi önlenir.Yolculuk sırasında oluşabilecek tüm sarsıntılara karşı koruma altına alınır.
*Küçük eşyalar,mutfak eşyaları;Bu tür eşyalarınız kese kağıtlarına sarılarak silindir kolilere konur.Kolilerin alt kısımlarında bulunan köpül ile de eşyalar sabitlenir,dağılması önlenir.
Elekronik eşyalar,beyaz eşyalar;Bu tür eşyalar öncelikle yüzeylerinin zarar görmemesi için özel streçlerle kaplanır.
Daha sonra battaniyeye sarılarak ,kalın iplerle araç içine sabitlenir.Gideceğiniz mesafe ne kadar uzun olursa olsun nakliye sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez.
Giysiler ,kişisel eşyalar;Tüm araçlarımızda mevcut gardıroplarımız giysi ve kişisel eşyalarınızın tozlanma,kirlenme,kaybolma gibi sorunlar yaşatmaması açısından oldukça kullanışlıdır.
*Para ,altın,mücevher gibi ziynet eşyaları;Maddi değeri olan eşyalarınız özel kasalarımızda muhafa altına alınır.

Eşya paketleme nasıl yapılır?

Doğru hazırlanmak hem eşyaların toplanıp paketlenmesi hemde paketlerin tekrar açılması aşamasında size kolaylık ve daha az stres oluşturur.

Her yıl milyonlarca insan eşyalarını toplayıp yeni bir şehir veya ilçede yeni bir maceraya başlıyor. Yeni bir şehirde yaşama heyecanı insanı heveslendirebilir ama ondan önce yapılacak birçok paketleme ve toplama işi var. Hemen heyecanınızı kaybetmeyin bu işi de eğlenceli hale getirmek sizin elinizde…

Taşınmaya daha rahat hazırlanmak için önce şu önerilerimize bir göz atın ardından paketleme önerileri gelecektir.Ancak bu seçeneği kullanmak yerine seçimlerini kendileri yapmaktan yana kullanan insanlar bu konuda çok dikkatli olmalı ve kesinlikle risk almamalıdırlar.

Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır.birlik Temizlik Şirketi

Ara
WhatsApp Logo WhatsApp